Golfové hřiště v Hořehledech je ve špičkové kondici a zve na hru zdarma

Golfu se pod Brdy daří. Hřiště v Hořehledech u Spáleného Poříčí přežilo suchý duben a naopak vlhký květen na něm spolu se zdejšími pracovníky vykouzlil perfektní podmínky. Dokonce tak dobré, že provozovatelé zvou na hru zdarma.

Sobotní lece golfu zdarma, foto: Pilsner GolfResort Hořehledy

Sobotní lece golfu zdarma, foto: Pilsner GolfResort Hořehledy

„Díky počasí a především pečlivé práci a nadšení pro ni se nám podařilo dostat naše golfové hřiště do kondice, kterou já za 10 let práce v Hořehledech nepamatuji,“ říká Martin Kopčák generální manažer Pilsner GolfResortu. „Nechceme jen vychloubačně mluvit do větru a tvrdit to samé, co každé jiné hřiště v republice, tak nabízíme každému zájemci jednu hru u nás zcela zdarma. Aby se každý golfista na světě dozvěděl o tom, že v Hořehledech se krásně hraje,“ dodává.

Domluvit si procházku po zdejším hřišti spojenou s trefováním jamek může každý přímo s ním, a sice na e-mailu mkopcak@golf-horehledy.cz nebo telefonním čísle 775 012 892. Zdejší resort tak navazuje na akci, která tu probíhá od zčátku sezóny. Obyvatelé okolních obcí tu mají  možnost navštívit každou sobotu lekci golfu zdarma. Během čtyř termínů se na driving range objevila čtyřicítka nových golfistů a na další se tu těší třeba už 1. června.

You may also like...