Na golf zadarmo? V Hořehledech to půjde!

I pod Brdy se dá hrát golf. Devítijamkové hřiště roku 2006 otevřeli v Hořehledech u Spáleného Poříčí. Jeho prostory turisté znají i jako infocentrum nebo hotel a restauraci Pod Kokšínem. Od začátku května tu přicházejí s akcí, která nemá obdoby. Kdy naposledy vám někdo dal něco zadarmo?

Plakát k akci

Plakát k akci

O golfu se přitom říká, že jde o drahý sport pro vyvolené, možná snoby. Přesvědčit se o opaku můžete každou sobotu od 4. května. Vždy mezi desátou a jedenáctou dopoledne sem mají volný vstup všichni obyvatelé okolí posvátné hory Kokšína. A nejen vstup. K tréninku zdarma patří i zapůjčení golfového vybavení. Základy sportu, který nezná věková ani zdravotní omezení, se pak člověk naučí jedna dvě.

Podle Martina Kopčáka, manažera PilsnerGolf Resortu Hořehledy nejde o promyšlenou marketingovou strategii, ale cestu k prolomení bariéry mezi golfisty a místními. Druzí jmenovaní tak dostávají možnost objevit svět greenů, putů a snad i hole-in-oneů. Jediné co pro to musejí udělat, je registrovat se předem na http://www.golf-horehledy.cz/registrace, a zjistit tak, jestli bydlet pod Brdy opravdu znamená zamilovat se do golfu.

You may also like...