V Brdské edici vychází kniha Rokycany a okolí v obrazech

Osmým svazkem můžete doplnit svou sbírku titulů z Brdské edice. Autoři Tomáš Makaj a Petr Prokůpek se tentokrát zaměřili na severozápadní okraj Brd a světlo světa tak mohla spatřit kniha Rokycany a okolí v obrazech.

Rokycany a okolí v obrazech, zdroj: Informační centrum Rokycany

Rokycany a okolí v obrazech, zdroj: Informační centrum Rokycany

Slavnostní křest nové publikace proběhl stylově v Rokycanech. 2. května odpoledne jej hostil Zelený dům na Masarykově náměstí. Oba autoři a nakladatel Petr Prášil při této příležitosti také pohovořili o zajímavých místech (a jejich snímcích) v okolí tohoto okresního města nebo přímo v něm.

Zájemci o novou knihu si ji mohli koupit přímo na slavnostním křtu. Nyní by měla být dostupná na všech pro Brdskou edici obvyklých distribučních místech. Pokud ji tedy dosud nemáte, vyrazte do Strašic k paní Mintorové, do Muzea Středních Brd nebo Místní knihovny. V Rokycanech ji pořídíte v knihkupectví u paní Holé nebo v informačním centru a k prodeji je také v Mirošově v květinářství Jitka. Milovníci on-line nakupování pak mohou využít www.antikvariat-rokycany.cz. Kniha Rokycany a okolí v obrazech bude ke koupi také na oslavách osvobození 5. května v Muzeu na demarkační linii v Rokycanech nebo 17. května ve Strašicích během pořadu Zajímavosti ze starých Brd.

You may also like...