V červnu vyjde nová kniha o Brdech

Brdy – 77 romantických, dobrodružných a tajemných míst. Tak zní název a podtitul nové publikace nakladatelství Starý most, která se od 22. června začne objevovat na pultech knihkupectví.

Brdy - nová kniha, zdroj: Nakladatelství Starý most

Brdy – nová kniha, zdroj: Nakladatelství Starý most

Autorem nové knihy je brdský historik Tomáš Makaj. Zkušený spisovatel přináší čtenářům tipy na netradiční výlety brdským pohořím. Můžeme se tak těšit na místa, která z části leží mimo tradiční turistické trasy, mají zajímavou historii nebo jsou zvláštně přírodně bohatá. Tomáš Makaj spolu s Jaroslavem Vogltanzem, který se postaral o fotografie v této knize, zavedou čtenáře i na cesty, po nichž chodili turisté před více než sto lety. Z nové knihy se dozvíte i spoustu informací o brdských osobnostech a možná už i pozapomenutých památkách od gotiky po nedávnou vojenskou minulost.

Nakladatelství Starý most pro nejžhavější zájemce navíc připravilo zajímavou možnost získat knihu s podpisem obou autorů. Je třeba jen poslat do konce května předobjednávku na email vydavatel@starymost.cz. Až kniha vyjde, přijde vám upozornění. Po objednávce v e-shopu nakladatelství Starý most vám publikace přijde rovnou s podpisy.

You may also like...